SPEEDservice

SPEEDservice

SPEEDservice SPEEDservice

Nawierzchnie polipropylenowe

Modułowo - elastyczna, wielofunkcyjna nawierzchnia polipropylenowa SPORT COURT,

nie przytwierdzana  na stałe do podłoża,  doceniona i wykorzystywana od lat na boiskach na całym świecie, zalecana jest do obiektów otwartych i zadaszonych.

Nawierzchnia polipropylenowa SPORT COURT doskonale nadaje się do pokrycia nowych lub już istniejących utwardzonych podłoży typu asfalt, beton, kostka brukowa czy zniszczona podłoga drewniana.
Po względem funkcjonalności, trwałości i odporności na warunki atmosferyczne przewyższa tradycyjne nawierzchnie syntetyczne.

Dzięki nawierzchni SPORT COURT Power Game można zbudować boisko wielofunkcyjne zarówno na terenie istniejącego obiektu sportowego (np. stare boisko szkolne) jak również w niemal dowolnym miejscu:
- obok domu
- na terenie osiedla
- w kompleksie parkowym

 

Dzięki  łatwości montażu i charakterystyce modułów Power Game, możliwa jest szybka instalacja boiska w miejscach nietypowych, na krótki czas:
- na placu miejskim
- na plaży
- na terenie centrum handlowego

 

Również późniejsza konserwacja nie wymaga nakładu środków finansowych. Przy zachowaniu zaleceń producenta, dotyczacych użytkowania, wystarczy usunięcie zanieczyszczeń typu śmieci lub opadle liście.

W przypadku uszkodzenia fragmentu naiwerzchni, wystarczy szybka wymiana 1 elementu, bez konieczności zamykania całego boiska na kilka godzin.

Układanie nawierzchni polipropylenowej Sport Court:

 

Zobacz jak szybka jest instalacja nawierzchni Sport Court